Biura w Szczecinie
  • lokal biurowy do wynajęcia Szczecin

Twoje biuro w P2Tower

Dogodna lokalizacja - to miejsce, które wszyscy dobrze znają

Prosty dojazd i parkowanie – to komfort dla Twoich Klientów

Wysoki standard – to wygoda i bezpieczeństwo miejsca pracy

Elastyczna przestrzeń – to sposób na Twoje zmienne potrzeby

Wynajem i sprzedaż powierzchni biurowych
Szczecin

BIURA DO WYNAJĘCIA
Znajdź idealną przestrzeń dla swojej firmy

Szukasz biura do wynajęcia w Szczecinie? Trafiłeś idealnie. Prowadzimy wynajem lokali biurowych w biurowcu P2Tower, który zlokalizowany jest w jednej z centralnych dzielnic Szczecina – dzielnicy Pomorzany. W swojej ofercie posiadamy zróżnicowane pod względem powierzchni i układu biura do wynajęcia, dzięki czemu każdy z potencjalnych Najemców ma szansę wybrać dla siebie odpowiednią, dostosowaną do swoich potrzeb oraz przyjazną powierzchnię biurową. Chciałbyś, aby wynajem biura wiązał się także z kompleksową obsługą oraz dostępem do sali konferencyjnej wyposażonej w nowoczesny projektor, system nagłośnienia oraz dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Jesteś w dobrym miejscu! Zapewniamy biura do wynajęcia na najwyższym poziomie. Wiemy, że biuro to Twój drugi dom, dlatego dbamy o to, by była to przestrzeń jak najlepiej dopasowana do Twoich oczekiwań.

Sprawdź szczegóły

Sprzedaż
Zakup biura – doskonała inwestycja biznesowa

Wynajem biura przestał być dla Ciebie opłacalny? Twoja firma stabilnie się rozwija, myślisz o kupnie własnego biura w Szczecinie, przeglądasz strony z ofertami? Trafiłeś doskonale. Jako nieliczni w Szczecinie posiadamy w ofercie lokale biurowe na sprzedaż. W opcji sprzedaży proponujemy zakup całego piętra biurowca lub jednego skrzydła na piętrze. Jeśli nie jesteś do końca zdecydowany, zanim dokonasz zakupu, umożliwimy Ci wynajem powierzchni biurowej, dzięki czemu przekonasz się, że na pewno spełni ono Twoje oczekiwania.

 

 

Sprawdź szczegóły
Poznaj nasze atuty

Dogodna lokalizacja

P2Tower to nowoczesny, ośmiokondygnacyjny biurowiec położony jest przy ulicy Chmielewskiego 22a. Okolica ta, doskonale skomunikowana jest z obszarem całego miasta Szczecin i ważniejszymi drogami wyjazdowymi, co pozwala na szybki dojazd zarówno samochodem, środkami komunikacji miejskiej, a także koleją. Dodatkowym atutem tego położenia jest bezpośrednie sąsiedztwo zieleni oraz fantastyczny widok na panoramę miasta, Wzgórza Bukowe i rozlewiska Odry, niedaleko znajdują się również sklepy spożywcze. Zainwestuj w wynajem biura w biurowcu P2Tower i już dziś rozpocznij swoją biznesową przygodę w doskonałej lokalizacji.

Sprawdź dojazd
Dodatkowe informacje

Skontaktuj się z nami

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien co do tego, że P2Tower to najlepsze miejsce oferujące biura do wynajęcia na terenie miasta Szczecin, to skontaktuj się z nami: zadzwoń: (512-419-068 lub 91 482 58 03 lub 91 482 50 35 w godzinach: 8:00-14:00), a my zaprezentujemy Ci dostępne lokale i przedstawimy ofertę skrojoną idealnie na miarę Twoich potrzeb.

Dodatkowe udogodnienia

Duży parking

Interesuje Cię wynajem biura z własnym miejscem parkingowym? Do dyspozycji naszych najemców na terenie nieruchomości w mieście Szczecin znajduje się duży parking strzeżony na 90 miejsc parkingowych. Pokrywa on zapotrzebowanie na miejsca parkingowe dla wszystkich naszych Najemców oraz klientów przyjeżdżających na spotkania. Biurowiec P2Tower w mieście Szczecin znajduje się poza miejska strefą płatnego parkowania. Dbamy również o osoby przyjeżdżające rowerami oraz jednośladami, udostępniając im specjalne miejsce do parkowania.

Bezpieczeństwo

Biurowiec P2Tower został zaprojektowany tak, by zapewnić naszym Najemcom maksymalne bezpieczeństwo. Budynek wyposażony jest w całodobowy system monitoringu CCTV oraz dodatkowo objęty ochroną fizyczną. Dodatkowo od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00 czynna jest recepcja. Każdy lokal biurowy do wynajęcia posiada nowoczesny system zabezpieczeń ppoż.

Powierzchnie pod archiwa

Najemcom decydującym się na wynajem biura, umożliwiamy wynajem dodatkowej przestrzeni przystosowanej do przechowywania dokumentów archiwalnych. Archiwa mieszczą się w piwnicach budynku P2Tower. Dzięki temu zyskujemy do nich łatwy dostęp oraz mamy możliwość efektywniejszego zagospodarowania powierzchni biurowej.

Powrót do menu