Biura w Szczecinie

Nie interesuje Cię wynajem biura, a zakup gotowej powierzchni biurowej w mieście Szczecin w funkcjonującym biurowcu? Jeśli szukasz  atrakcyjnej lokalizacji i ceny, a nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie oraz chcesz dowiedzieć się więcej na temat opcji zakupu powierzchni biurowej w P2Tower, skontaktuj się z nami już teraz – zadzwoń (91 482 58 03 lub 91 482 50 35) lub przejdź bezpośrednio do formularza kontaktowego.

 

plan-icon
Zobacz plan budynku!

Kupić czy adaptować lokal na biuro?

Być może przeglądając oferty biur nieruchomości, które prowadzą sprzedaż lokali  w Szczecinie, rozważałeś oferty, które byłyby odpowiednie na Twoje biuro. Kupno lokalu to dopiero początek wydatków- dochodzą koszty projektu, adaptacji i oczywiście czas niezbędny na przygotowanie i przeprowadzenie remontu –  wymaga on często uzyskania dodatkowych zgód administracyjnych. W P2Tower oczekują na Ciebie gotowe lokale biurowe.

Korzyści płynące z zakupu gotowego biura

Zakup gotowego biura niesie ze sobą szereg korzyści, których nie gwarantuje opcja adaptacji lokalu mieszkalnego. Możesz dokładnie przyjrzeć się wszystkim zaletom i słabym stronom jakie posiada budynek biurowca oraz lokal biurowy, który zamierzasz kupić. Możesz ocenić otoczenie oraz firmy prowadzące już działalność w danej lokalizacji. Opcja zakupu funkcjonującego biura jest tańsza i gwarantuje, możliwość szybkiego uruchomienia Twojej firmy w nowym miejscu.

Dlaczego zainwestować w biura w P2Tower?

Przemawia za tym szereg atutów P2Tower:
  • wysoki standard powierzchni biurowych,
  • dogodna, bezpieczna lokalizacja,
  • prosty dojazd oraz przynależne do lokali miejsca parkingowe,
  • korzystne, bezpieczne warunki sprzedaży,
  • możliwość zweryfikowania funkcjonalności biura poprzez wynajem,
  • możliwość powiększania biura wraz ze wzrostem firmy.

Dlaczego zakup biura jest doskonałą inwestycją biznesową?

Istotnym argumentem przemawiającym za zakupem biura jest fakt, że rata kredytu hipotecznego, łącznie z odsetkami, może być ustalona na poziomie niższym od kwoty czynszu najmu, który płacimy za tę powierzchnię. To sprawia, że środki, które Twoja firma przeznacza na opłatę czynszu, mogą być przeznaczone na spłatę kredytu – a już od chwili zakupu nieruchomość wchodzi w skład majątku Twojej firmy.

Pamiętaj, że biuro w P2Tower  może stać się w przyszłości dla Ciebie źródłem stałego, bezpiecznego dochodu przewyższającego oferowane w bankach lokaty i fundusze z gwarantowanym kapitałem. Tak więc po zaprzestaniu przez Ciebie działalności w biurowcu P2Tower Twoje biuro nadal będzie generować przychód charakteryzujący się atrakcyjna stopą zwrotu z inwestycji.

Pomoc przy dopełnianiu formalności

Zakup nieruchomości wiąże się z dopełnieniem szeregu formalności. Oferujemy pomoc w kompletowaniu wymaganej dokumentacji oraz przy redagowaniu biznesplanu, potrzebnego aby wniosek o kredyt został rozpatrzony pozytywnie.

Zapraszamy do wizyty w P2Tower

Dodaj komentarz