Biura w Szczecinie

Interesuje Cię wynajem biura w Szczecinie?  Szukasz biura o wysokim standardzie, w dogodnej lokalizacji oraz w przystępnej cenie?  Jeżeli przeglądając plan pięter  P2Tower, znalazłeś wolny lokal biurowy do wynajęcia o powierzchni, która Cię zainteresowała, skontaktuj się z nami już teraz – zadzwoń: (91 482 58 03 lub 91 482 50 35 lub 512-419-068) lub przejdź bezpośrednio do formularza kontaktowego.

Optymalne rozwiązania

Dla kogo wynajem biura w Szczecinie będzie najlepszym rozwiązaniem?

Twój biznes  związany jest ze Szczecinem? Twoi Klienci to w większości osoby i firmy pochodzące ze Szczecina i regionu? Twoi pracownicy to mieszkańcy Szczecina i okolic?  Działasz lub planujesz działać na rynkach Niemiec lub Skandynawii?   P2Tower w Szczecinie jest miejscem, które z łatwością znajdzie i dotrze do niego każdy:  Ty,  Twój Klient  i pracownik.

Dlaczego P2Tower?

Na szczecińskim rynku wynajmu nieruchomości można znaleźć bardzo zróżnicowaną ofertę na wynajem powierzchni biurowej. Szukając własnego biura, należy brać pod uwagę kilka ważnych czynników: lokalizację, standard pomieszczeń, łatwość dojazdu i parkowania oraz oczywiście wysokość miesięcznych opłat. Decydując się na najem powierzchni biurowej w P2Tower, masz pewność, że znalazłeś optymalne rozwiązanie, gwarantujące połączenie wysokiego standardu z przystępną ceną.

Korzystne warunki najmu

Swoim Najemcom zapewniamy korzystne warunki najmu: konkurencyjne ceny, jasne warunki umowy oraz możliwość rozłożenia na raty dodatkowych kosztów aranżacji powierzchni biurowej do ich indywidualnych wymagań.

Elastyczna przestrzeń biurowa

Zróżnicowany metraż

W ofercie posiadamy biura do wynajęcia o zróżnicowanej wielkości i układzie. W P2Tower znajdziesz zarówno, pokoje o powierzchni 14m2, które doskonale sprawdzają się jako biura dla 1-2 pracowników, czy też otwarte powierzchnie do 130m2, które doskonale nadają się pod biura typu „open space” lub „call center”.

Lokal biurowy do wynajęcia to również dostęp do zaplecza socjalnego, dlatego swoim Najemcom, którzy podejmują z nami współpracę, oferujemy podstawowe wyposażenie pomieszczeń socjalnych, w tym kuchni (zabudowę kuchenną, stoły, krzesła).

Możliwość aranżacji

Wynajem lokali biurowych nie musi oznaczać braku możliwości zmian. Istnieje możliwość adaptacji układu powierzchni biurowej i jej wykończenia do potrzeb każdego z naszych Najemców – poprzez wstawienie, przestawienie lub usunięcie ścianek działowych, pomalowania ścian, wymianę wykładziny, modernizację instalacji itp. Usługi te, po uzgodnieniu zakresu i kosztu, wykonuje nasza ekipa przed objęciem lokalu przez Najemcę.

Komfortowa atmosfera pracy

Spokojna okolica

Nasz biurowiec zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta, jednak bezpośrednia okolica, w jakiej się on znajduje, jest cicha i spokojna, co sprzyja skupieniu i efektywnej pracy. Dodatkowym atutem jest bliskość zieleni, fantastyczny widok na panoramę miasta, Wzgórz Bukowe i rozlewiska Odry. Wynajem powierzchni biurowej w takiej okolicy to strzał w dziesiątkę.

Wygodne biura

Nasz biurowiec został zaprojektowany i zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami wyznaczonymi dla powierzchni biurowych. Wszystkie biura do wynajęcia posiadają wysokie pomieszczenia z maksymalnym dostępem światła oraz korzystnym mikroklimatem co zapewnia naszym Najemcom przyjazne i komfortowe warunki pracy.

Pełna infrastruktura IT

Każde biuro wyposażone jest w podstawową  sieć teleinformatyczną. Zainstalowane okablowanie jest uniwersalne, co pozwala na jego skonfigurowanie dla potrzeb typowego biura oraz ewentualną szybką i prostą  rekonfigurację, w celu przystosowania go do zmieniających się potrzeb – np. uruchomienie nowego stanowiska pracy.

Dodaj komentarz